איטומן - מומחי איטום ושיקום מבנים
איטום שיקום פרוייקטים פורום מפרטי איטום ושיקום מפת אתר
 
דף הבית
מאגר לקוחות
איטום
שיקום
פרוייקטים
חומרי שיקום
מפרטי איטום ושיקום
מן העיתונות
גלריית תמונות
קישורים
פורום
צור קשר

איטום גינת גג  (גבי)

שלום מירה,

 

באופן עקרוני יש לבצע איטומים מסוג זה מהצד העליון / החיצוני של גינת הגג ולא מתקרת החניון.  מערכת מסוג זה הינה כמובן יקרה לבצוע אך אמורה להחזיק מעמד לשנים רבות מאוד, כמובן כל עוד מבצעים אותה כשורה ובהקפגה על השיפועים, הניקוזים, הגנה טובה נגד חדירת שורשים, בחירת צמחייה מתאימה- ועוד.

 

לשאלתך בענין תיקון נזילות בתקרה:

 

ניתן לבצע תיקונים מקומיים בתקרות בטון אך הנזילות צפויות להופיע מחדש במקומות אשר בהם לא יתבצע איטום מקומי.  המים בסופו של דבר יכולים למצוא מקום אחר בתקרה ולחדור דרכו ובדרך כלל זה בדיוק מה שמתרחש.   כך שתיקון מקומי הנו מוגבל לאזור בו הוא מתבצע.

 

במקרה של ביצוע תיקוני איטום שכאלה מומלץ להשתמש בחומר איטום גבישי מסוג "זייפקס", אשר נספג לעומק היציקה ואף ממשיך לפעול ולחדור אל תוכה בהמשך כאשר מופיעה רטיבות.     ראי מאמר על איטום מקלטים מרתפים ויציקות בטון - עם חומרי איטום גבישים

 

במקרה שישנם סדקים ביציקה ניתן גם לבצע איטום באמצעות הזרקה של חומר פוליאוריטני (או אפוקסי) אל תוך הסדקים.  כמובן שיש לבדוק הכל בשטח עצמו ולהתייחס לכל מוקד רטיבות בהתאם.

 

ראי גם תמונות בסקירה של עבודת איטום מקלט - מבפנים, עם חומר איטום גבישי.

 

בברכה ושב"ש,

 

גבי

 05/06/2010 18:39:00 הוסף תגובה 

פתח הודעה בחלון חדש נזילה בחניה הממוקמת מתחת לגינה  (מירה הורוביץ)

  פתח הודעה בחלון חדש איטום גינת גג  (גבי)       << את/ה כאן 
   © כל הזכויות שמורות לחברת איטומן 2005.                                                                                                                                      www.ZYwebs.com     Dvirs