איטומן - מומחי איטום ושיקום מבנים
איטום שיקום פרוייקטים פורום מפרטי איטום ושיקום מפת אתר
 
דף הבית
מאגר לקוחות
איטום
שיקום
פרוייקטים
חומרי שיקום
מפרטי איטום ושיקום
מן העיתונות
גלריית תמונות
קישורים
פורום
צור קשר

סיקה גארד 680S  (גבי)

שלום אדיר,

 

יש לנו נסיון עבודה טוב מאוד עם צבע מסוג סיקה גארד 680S (צבעוני) - בקירות וברצפות. כמדומני שלא עבדנו עם הגירסה השקופה של החומר. הגירסה השקופה מיועדת להגנה על משטחים סופגים (בטון , טיח,גרנוליט וכדומה).   החומר עמיד לגמרי כנגד קרינת UV.  מחירו אגב, אינו זול כלל, אך השימוש הנוח (שתי שכבות ללא פריימר) מוזיל את העלות הכוללת של העבודה לעומת עלות מערכות ציפוי אחרות- על בסיס אפוקסי או פוליאוריתן.

 

מגוון החומרים האפוקסים והפוליאוריטנים הוא רחב מאוד וכך גם מחירם. למגוון החומרים האפוקסים והפוליאוריטנים עמידות גבוהה מאוד בשחיקה ,תכונות גמישות , עובי משתנה ועוד.כך שלא ניתן להשוות אותם לזה של הסיקה גארד 680S, (נקרא Clear Glaze בגרסתו השקופה) שהוא בעיקרו צבע.  ראה אותו כצבע שקוף חזק מאוד , שנספג אל תוך התשתית ומקנה ציפוי בעל אחיזה מעולה לבטון ונוח ליישום.

 

ראה קישור לעמוד המוצר של Sika Guard 680S. ניתן לרכוש את החומר ישירות מהיבואן או בחנויות המוכרות את מוצרי חברת סיקה. (לא ציינת את מקום מגוריך).

טלפון של היבואן (גילאר):  09-8994000. תוכל להפנות אליהם שאלות טכניות נוספות.

 

שבוע טוב,

 

גבי

 09/05/2010 05:30:37 הוסף תגובה 

פתח הודעה בחלון חדש סיקה גרד שקוף  (אדיר)

  פתח הודעה בחלון חדש סיקה גארד 680S  (גבי)       << את/ה כאן 
   © כל הזכויות שמורות לחברת איטומן 2005.                                                                                                                                      www.ZYwebs.com     Dvirs