איטומן - מומחי איטום ושיקום מבנים
איטום שיקום פרוייקטים פורום מפרטי איטום ושיקום מפת אתר
 
דף הבית
מאגר לקוחות
איטום
שיקום
פרוייקטים
חומרי שיקום
מפרטי איטום ושיקום
מן העיתונות
גלריית תמונות
קישורים
פורום
צור קשר

שיפוץ חיצוני - צביעת קירות חיצוניים  (גבי)

שלום ברוך,

 

כאשר מבצעים שיפוץ חיצוני של קירות עם שפריץ צימנטי הבעיה העיקרית היא בבצוע התיקונים.  קשה מאוד, עד בלתי-אפשרי, לבצע תיקוני שפריץ עם אותה טקסטורה מדוייקת של השפריץ הישן. כמעט תמיד ניתן יהיה לראות בעין את הבדלי הטקסטורה של התיקונים.    יש לקחת זאת בחשבון לפני שמחליטים על סוג הציפוי העליון.

 

במקרה של תיקונים רבים כדאי לשקול פתרונות אחרים. במקרה שיש קיר בודד פגום במיוחד, או למשל קטע קיר בודד שבו יש מספר תיקונים, ניתן לבצע ציפוי אחר על כל אותו הקטע / קיר.

 

לשאלות:

 

1.  תוכל לצבוע שוב עם סופרקריל או כמעט עם כל צבע חיצוני אחר. במקרה של ריבוי סדקים מומלץ להשתמש במערכת צבע גמישה (של נירלט או טמבור). זו יקרה יותר לבצוע מבחינת עלות החומרים ומספר השכבות.

 

2.  תיקוני שפריץ יש לבצע "עם אותו שפריץ". רצוי לבצע ע"י איש מקצוע מנוסה שיוכל להתקרב ככל האפשר לטקסטורה הנוכחית (אך כאמור לעיל-  אל תבנה על הצלחה מלאה בטישטוש התיקונים).

 

3.  אזורים עם פטריה רצוי לשפשף עם מברשת בעלת שער קשה. שטיפה בלבד לעיתים לא עוזרת כלל. אפשר להשתמש במים מהולים באקונומיקה על מנת להשמיד  את העובש / פטריות.  חובה לנקות היטב אחרת העובש ישוב לבצבץ אחרי צביעת הקיר.

 

4.  סדקים נימיים מתקנים עם מרק גמיש לשימוש חיצוני. אם הסדקים רחבים יותר ובמיוחד אם הם מופיעים גם בקירות הפנימיים- הסיפור שונה. אנא פרט במקרה הצורך.

 

5.  יכולות להיות בעיות בהידבקות של הצבע על הסיליקון השקוף, אך ניתן להתגבר על זה עם בצוע של מספר שכבות. (לא ברור באיזה סיליקון השתמשת: האם סיליקון או סילוקסן- על בסיס מדללים ?).

 

6.   רולר כבש עם שער ארוך הוא הנוח ביותר עבור צביעת קיר שפריץ. לחילופין אפשר גם להתיז עם איירלס. ההעדפה שלי - רולר.

 

בהצלחה עם השיפוץ,

 

גבי

 03/05/2010 20:13:11 הוסף תגובה 

פתח הודעה בחלון חדש צביעה חיצונית של בית  (ברוך)

  פתח הודעה בחלון חדש שיפוץ חיצוני - צביעת קירות חיצוניים  (גבי)       << את/ה כאן

    פתח הודעה בחלון חדש שאלת המשך  (ברוך)

      פתח הודעה בחלון חדש שיפוץ חיצוני - קירות  (גבי)

        פתח הודעה בחלון חדש תודה  (ברוך)

          פתח הודעה בחלון חדש טיפול בסדקים  (ברוך)

            פתח הודעה בחלון חדש תיקון סדקים, סדקי שערה  (גבי)

              פתח הודעה בחלון חדש תודה  (ברוך)

  פתח הודעה בחלון חדש מענה לשאלות  (אורן) 
   © כל הזכויות שמורות לחברת איטומן 2005.                                                                                                                                      www.ZYwebs.com     Dvirs