איטומן - מומחי איטום ושיקום מבנים
איטום שיקום פרוייקטים פורום מפרטי איטום ושיקום מפת אתר
 
דף הבית
מאגר לקוחות
איטום
שיקום
פרוייקטים
חומרי שיקום
מפרטי איטום ושיקום
מן העיתונות
גלריית תמונות
קישורים
פורום
צור קשר

חומר איטום מהיר ייבוש  (גבי)

שלום גיורא,

 

הבעיה מוכרת, וישנן אפשרויות לבצוע.  אלא שמדובר על פתרונות מאולתרים של מצבי  "אין ברירה" בעוד שאתה למעשה מחפש פתרון "אין ברירה" קבוע.  :-

 

הטוב ביותר יהיה תמיד להמתין לייבוש מלא של החומרים. גם כאשר מבצעים תיקון עם מלט מהיר, עדיין יהיה צורך להמתין לייבוש מלא , מה גם שיהיה צורך לדאוג להרטבה מתמדת של החומר.  כאשר אוטמים עם חומר צימנטי ניתן עוד "איכשהו" להתגבר על כך, אך כאשר מיישמים חומר ביטומני על גבי תיקון צימנטי מהיר שלא עשה את שלו ו"נרגע", עלולה לחול היפרדות בין החומרים כתוצאה מלחות שתנסה להתנדף החוצה.

 

עם יריעות דביקות אפשר להשתמש , בהנחה שהאזור סביב התיקון מעובד היטב (מוחלק) , כך שתהייה אחיזה טובה של היריעה על החומר הביטומני הישן. לפני ההדבקה של היריעה אפשר גם לרענן / להחיות טיפה את החומר הביטומני הישן באמצעות מטלית לחה מהולה בטינר / טרפנטין. 

 

יריעות דביקות ביטומניות, או על בסיס "גומי בוטילי" , ניתן להשיג ממספר יצרנים. כגון יריעה מסוג "אלסטוטייט" של פזקר, או יריעות / רצועות מגומי בוטילי של חברת אלרם.  (בכל מקרה מומלץ תמיד שיהיה באוטו...).

 

במקרים חריגים אפשר גם לבצע את התיקון עם אפוקסי מהיר ייבוש, כדוגמת סיקדור 31 (מהיר ייבוש). עלות החומר תלויה בגודל התיקון ותהייה בערך 100- 150 שקלים, שזה עדיין משתלם מבחינה כספית.  החומר מתקשה לגמרי בתוך כשעתיים ומעליו אפשר להדביק את היריעה.  (החומר קצת קשה להשגה אצל היבואן ולעיתים אינו קיים במלאי).

 

באשר לחומרים ביטומנים משחתיים - תוכל להשתמש עם חומר ביטומני מסוג מסטיסטופ, אשר ניתן ליישום גם על תשתיות רטובות. רטיבות תחתיו ומעליו לא תסב לו נזק.

 

אגב- תודה על התקשורת ששלחת באמצעות המייל לפני מספר ימים. אענה לה בהקדם (עמוסים..). 

 

בהצלחה,

 

גבי

 25/11/2009 16:27:44 הוסף תגובה 

פתח הודעה בחלון חדש גבי שלום. מחפש פרט לאיטום מהיר אחרי פתיחת מרצפות  (גיורא מים אפורים)

  פתח הודעה בחלון חדש חומר איטום מהיר ייבוש  (גבי)       << את/ה כאן

    פתח הודעה בחלון חדש גבי,תודה על הפירוט. תרשה לי לנדנד לך רגע..  (גיורא מים אפורים)

      פתח הודעה בחלון חדש תיקונים מהירים, מקלחות  (גבי)

        פתח הודעה בחלון חדש תודה גבי. גדול.יש אפשרות אחת שלא כיסית(:  (גיורא מים אפורים)

          פתח הודעה בחלון חדש יריעות איטום דביקות  (גבי)

            פתח הודעה בחלון חדש עכשיו הבנתי.. תודה  (גיורא מים אפורים) 
   © כל הזכויות שמורות לחברת איטומן 2005.                                                                                                                                      www.ZYwebs.com     Dvirs