איטומן - מומחי איטום ושיקום מבנים
איטום שיקום פרוייקטים פורום מפרטי איטום ושיקום מפת אתר
 
דף הבית
מאגר לקוחות
איטום
שיקום
פרוייקטים
חומרי שיקום
מפרטי איטום ושיקום
מן העיתונות
גלריית תמונות
קישורים
פורום
צור קשר

פתח כניסת צנרת על גג עם יריעות ביטומניות  (גבי)

שלום מרדכי,

 

תודה על המחמאות.

 

בענין הצנרת, תמונה היתה עוזרת. לא ברור מה נותר על הגג לאחר חיתוך הצינורות, ואם נחוץ תיקון בשטח קטן (4-5 ס"מ) או גדול יותר.

 

בעקרון התיקון הנכון לבצוע הוא באמצעות הלחמת טלאי של יריעה ביטומנית. אך ניתן לבצע תיקון גם באופן עצמי, עם חומרים אחרים.

 

שיטה ראשונה:

 

כיסוי ומילוי כל האזור עם חומר ביטומני משחתי, סמיך, המיועד לתיקונים משלימים ביריעות. חומרים מסוג זה הם : ביטומצמנט, מסטיק 244, מסטיק MB , מסטיסטופ (כולם חברת ביטום), או פזקרול 16, פזקרול 18, פלקספז H (של חברת פזקר).

 

מומלץ ליישם שכבת יסוד ביטומנית ("זפת קר") על היריעות ועל התשתית- לפני הבצוע של התיקון. אם אין חומר יסוד- פשוט לשפשף את החומר בחוזקה לעומק היריעה.

 

חומרים אחרים שיותר קל להשיג אותם הם חומרי איטום ביטומנים משחתיים (פחות סמיכים) כגון מסטיגום או אלסטופז, וכדומה. בשימוש עם חומרים אלו על שטח גדול (רחב) מומלץ להטביע פיסה של רשת אינטרגלס בין השכבות של החומר.

 

בכל המקרים- לאחר כשבוע ימים, יש להלבין את התיקון עם צבע אקרילי לשימוש חיצוני. לצורך אחיזה טובה של הצבע על חומר התיקונים יש לפזר מעט חול יבש על החומר הביטומני, מייד לאחר היישום, ואחר כך לתת לעסק להתייבש כשבוע ימים לפחות, לפני הצביעה.

 

בהצלחה,

 

גבי

 25/11/2009 15:42:57 הוסף תגובה 

פתח הודעה בחלון חדש איטום כניסת צינור בגג  (מרדכי)

  פתח הודעה בחלון חדש פתח כניסת צנרת על גג עם יריעות ביטומניות  (גבי)       << את/ה כאן 
   © כל הזכויות שמורות לחברת איטומן 2005.                                                                                                                                      www.ZYwebs.com     Dvirs